Twój pojazd

Ubezpieczenia komunikacyjne

tanie OC częstochowa

Obowiązkowe OC

Ubezpieczenie OC dla pojazdów jest obowiązkowe i za jego brak możesz otrzymać karę. Gwarantuje ono wypłatę środków uczestnikom ruchu, którzy doznają szkody z Twojej winy. To ubezpieczenie chroni również Ciebie przed olbrzymimi roszczeniami finansowymi.

autocasco częstochowa

AutoCasco

Ubezpieczenie to chroni Twój pojazd przed siłami natury, zdarzeniami losowymi lub kradzieżą. W zależności od pakietu oraz zdarzenia możesz naprawić swój pojazd, otrzymać środki na naprawę lub otrzymać równowartość pojazdu w przypadku całkowitej straty.

assistance częstochowa

Assistance

Assistance gwarantuje pomoc drogową w przypadku wypadku lub awarii. W zależności od pakietu masz dostęp do określonego limitu kilometrów holowania, pojazdów zastępczych i pomocy na drodze.

NNW kierowcy częstochowa

NNW kierowcy

Jeśli podczas poruszania się pojazdem doznasz uszczerbku na zdrowiu otrzymasz dodatkowe środki finansowe. Wysokość zależy od procentowej wielkości uszczerbku.

szyby częstochowa

AutoSzyby

Ubezpieczenie to gwarantuje środki na naprawę gdy uszkodzeniu ulegną szyby w Twoim pojeździe. To ubezpieczenie dodatkowe pozwala na uniknięcie wypłacania szkody z AutoCasco dzięki czemu nie tracisz zniżek na AC.

zielona karta częstochowa

Zielona Karta

Jest to dokument niezbędny jeśli chcesz poruszać się pojazdem po krajach takich jak: Albania, Azerbejdżan, Białoruś, Bośnia i Hercegowina, Czarnogóra, Iran, Izrael, Maroko, Mołdawia, Macedonia, Rosja, Tunezja, Turcja, Ukraina.

opony częstochowa

Opony

Jeśli podczas poruszania się pojazdem Twoje opony ulegną uszkodzeniu otrzymasz środki na zakup lub naprawę.

ochrona zniżek częstochowa

Ochrona zniżek

Ubezpieczenie to chroni Twoje zniżki OC i AC jeśli dojdzie do szkody – najczęściej chroni przed spadkiem zniżek w przypadku jednej szkody.

Zadzwoń