Twój dom i majątek

Ubezpieczenia majątkowe

ubezpieczenie od ognia częstochowa

Majątek od ognia

Ubezpiecz dom, mieszkanie, elementy stałe, ruchome, nakłady inwestycyjne od ognia i innych zdarzeń losowych takich jak: powódź, przepięcia, trzęsienia ziemi, tornada. Otrzymasz środki na odbudowę dachu nad głową lub odkupienie zniszczonych sprzętów.

ubezpieczenie kradzieży częstochowa

Majątek od kradzieży

Ubezpieczenie całego Twojego majątku, zarówno ruchomego jak i trwałego od kradzieży. Obejmuje to również włamanie i uszkodzenia przy włamaniu, rozbój oraz wandalizm.

OC w życiu prywatnym Częstochowa

OC w życiu prwatnym

To ubezpieczenie chroni Cię przed roszczeniami osób trzecich w razie wyrządzenia szkody przez Ciebie lub członka rodziny. Przykładowo sąsiad poślizgnie się na Twoim podjeździe lub Twój pies pogryzie listonosza.

ubezpieczenie rolnika częstochowa

Ubezpieczenie rolnika

Ubezpieczenie to obejmuje szereg świadczeń dla rolników zaczynając od obowiązkowego OC rolnika przez ubezpieczenie sprzętów i budynków gospodarczych po ubezpieczenie upraw i zwierząt hodowlanych.

ubezpieczenie ogrodu częstochowa

Elementy ogrodu

Ubezpieczysz ogrodzenie oraz elementy ogrodu ruchome oraz stałe przed zniszczeniami w wyniku ognia i innych zdarzeń losowych oraz przed kradzieżą.

ubezpieczenie najemcy czestochowa

OC najemcy i najmującego

Część OC w życiu prywatnym, która zabezpiecza Cię jeśli wynajmujesz mieszkanie i uszkodzisz coś przed roszczeniami właściciela. Dodatkowo chroni Cię jeśli np. zalejesz sąsiada.

assistance domowy częstochowa

Assistance domowy

Ubezpieczenie, które gwarantuje Ci możliwość wezwania fachowców w nagłych wypadkach np. elektryka, hydraulika itp.

Zadzwoń