ty i twoi bliscy

Ubezpieczenia na życie

ubezpieczenie pod kredyt częstochowa

Ubezpieczenie pod kredyt

Ubezpieczenie wymagane jako zabezpieczenie kredytu. W razie śmierci kredytobiorcy kredyt zostanie spłacony i dług nie przejdzie na rodzinę. Jest to zabezpieczenie zarówno dla banku jak i Twoich bliskich.

poważna choroba częstochowa

Poważne zachorowania

Otrzymasz świadczenie jeśli zachorujesz na jedną z poważnych chorób wymienionych w katalogu. Są to najczęściej choroby, które znacząco wpływają na resztę życia takie jak nowotwór. Otrzymasz środki na odpowiednie leczenie.

poważne operacje częstochowa

Poważne operacje

Otrzymasz świadczenie jeśli będziesz poddana/-y poważnej operacji takiej, która ingeruje mocno w Twój organizm. Katalog poważnych operacji jest wymieniony w ubezpieczeniu i w zależności od powagi otrzymasz od 20% do 100% świadczenia.

pobyt w szpitalu częstochowa

Pobyt w szpitalu

Otrzymasz świadczenie dzienne za każdy dzień pobytu w szpitalu. Świadczenie naliczane jest niezależnie od tego czy jesteś w szpitalu przez chorobę czy przez wypadek i należy się już od pierwszej zmiany daty.

uszczerbek na zdrowiu częstochowa

Uszczerbek na zdrowiu

Otrzymasz procentową wypłatę za uszczerbek, którego doznasz przez nagły wypadek. Procent uszczerbku określany jest przez lekarza i w zależności od stopnia wypłacany od głównej sumy.

trwałe inwalidztwo częstochowa

Trwałe inwalidztwo

Jeśli ulegniesz wypadkowi, który trwale sprawi, że nie będziesz w stanie funkcjonowac otrzymasz jednorazową wypłatę lub comiesięczne świadczenie w zależności od zawartej umowy ubezpieczenia.

niezdolność do pracy częstochowa

Niezdolność do pracy

Tak samo jak w przypadku inwalidztwa, jeśli na podstawie orzeczenia ZUS zostaniesz uznana/-y za niezdolną do pracy otrzymasz odpowiednie świadczenie pieniężne zgodne z zawartą umową.

oszczędzanie częstochowa

Oszczędzanie

Możesz oszczędzać na dowolny cel zarówno w sposób bezpieczny (ubezpieczenia gwarantowane, na życie i dożycie) jak i na funduszach inwestycyjnych, nad którymi masz pełną kontrolę.

emerytura częstochowa

Emerytura

Możesz oszczędzać osobno na emeryturę na specjalnie do tego przygotowanych produktach i po osiągnięciu wieku emerytalnego otrzymywać miesięczną wypłatę lub otrzymać wszystkie środki jednorazowo.

Zadzwoń